SORTIMENTS


KŪPINĀJUMI


Izmantojot vairāku gadu garumā pārbaudītas receptes, top dabīgi gaļas kūpinājumi un izstrādājumi - no cūkgaļas, liellopu gaļas un vistas gaļas.
Gatavošanas procesā izmantojam visparastāko tehnoloģiju, kas pazīstama gandrīz vai katram Latvijas iedzīvotājam jau daudzus gadu desmitus, varbūt arī simtus. Visa pamatā ir gaļas sālīšana un marinēšana. Kā garšvielas un konservantus izmantojam tikai sāli, cukuru, etiķa esenci, ķiplokus, ķimenes, piparus, sinepes, lauru lapas un kadiķa ogas.
Šādā sālījumā gaļa tiek noturēta vismaz nedēļu ik pa laikam apgrozot. Tādā ceļā tiek iegūta laba garša un konsistence.
Pēc sālīšanas procesa gaļa tiek kūpināta ar alkšņu malku, kas gaļai dod vēl papildus aromātu un uzlabo tās garšu, kā arī darbojas kā konservants un nodrošina ilglaicīgu produkta svaigumu.
Piedāvājam veikt individuālus pasūtījumus mūsu dabīgajiem kūpinājumiem!

AIZDARS


Pilnībā ņemot vērā mūsu moto, esam izstrādājuši jaunu produktu: sēklu – riekstu maisījumu AIZDARS, kas sastāv no septiņu sēklu un riekstu maisījuma un neilgā laikā ir ieguvis plašu pircēju atsaucību kā garšīgs, veselīgs un dabīgs produkts, ko pamatā izmanto sviestmaižu gatavošanai vai kā piedevu dažādiem ēdieniem - salātiem, biezpienam, biezputrām.
Produkta apraksts: pamatsastāvs - saulespuķu, ķirbju, sezama, kaņepju, linsēklas, zemesrieksti un mandeles, ar un bez piedevām.
Katra sēkliņa par sevi jau ir vērtība, bet kopā tās satur veselu buķeti vērtīgu vielu - neaizvietojamās aminoskābes, vitamīni, mikro un makro elementi, nepiesātinātās taukskābes - omega 3 un omega 6, šķiedrvielas - un ir brīnišķīgs enerģijas avots.
No vienas kārbiņas var pagatavot aptuveni 30 sviestmaizes.
Jūsu rīta sviestmaize ar AIZDARU būs, kas īpašs, un gatavošana tik ātra un vienkārša – apzied maizi ar sviestu un piespied sēklu maisījumam! Gatavs!

SWEET BEE


Jaunums - riekstu-sēklu maisījums SWEET BEE.
Sastāvs - saulespuķu sēklas, zemesrieksti, ķirbju sēklas, dzērvenes, cukurs, medus.
Piedāvājam arī gaumīgās dāvanu kastītēs pa vienai kārbiņai vai lielo dāvanu kasti ar četrām kārbiņām.
Drīzumā - pikantais riekstu-sēklu maisījums ar papriku un čili!
Piedāvājam iegādāties personalizētu dāvanu komplektus!